אליקים אדריכלים

משרד אליקים אדריכלים נוסד בשנת 1991. צוות המשרד כולל אדריכלים, הנדסאים ומפקחים ומנוהל על ידי אדר' צדיק אליקים ואדר' אלי אליקים.
 
המשרד ייחודי במגוון השירותים שמציע והוא מבין משרדי האדריכלים הבודדים העוסקים בנוסף על התכנון האדריכלי בניהול בקרה ופיקוח על ידי צוות ייעודי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בתחומי התכנון האדריכלי המשרד מתמחה בהכנת תוכניות אב מתאר ותוכניות בנין עיר, פרויקטי מסחר משרדים ולוגיסטיקה, מבני מגורים ומבני ציבור. בנוסף לעבודה בישראל המשרד עוסק בניהול תכנון ויעוץ לפרויקטים יזמיים בישראל ובחו"ל.
 
אנו מאמינים כי העבודה האדריכלית היא עבודה אינטרדיסיפלנרית המקיפה תחומי ידע רבים ומסתיימת בסביבה ומבנים בנויים. לצורך כך המשרד מלווה את התכנון בכל נושאי ניהול התכנון, תאום יועצים, תאום תוכניות, ולאורך כל שלבי הביצוע. העבודה נעשית תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה, איכות תכנון, עמידה בלוחות זמנים, שמירה על תקנות ותקנים ושירות אישי ללקוח.
 
איכות עבודת המשרד נובעת ממחויבות אישית צמודה של בעלי המשרד ושל כל אחד מאנשי הצוות. מחויבות זאת מתבטאת במעורבות האישית ובכתובת אחת של בעלי המשרד לכל שלבי העבודה בכל פרויקט.
 
אנו מאמינים כי איכות התכנון בסביבה הקרובה והרחוקה משפיעים באופן עמוק וישיר על איכות החיים של כולנו. איכות זו יכולה להתקיים רק בזהות מוחלטת בין התכנון והיישום. כל זאת תוך הכרה מלאה וברורה של מערכת התכנון, ההליכים הסטטוריים, הפרוגרמה והתאמה לתקנים ולחוקי התכנון והבניה.
The new design is replica watches designed with a dense bottom to swiss replica watches ensure the safety of the movement inside the watch. Equipped with fake watches uk the brand-made MT5612 self-winding movement, this movement is equipped with an rolex uk inertial fine-tuning silicon balance spring.